preloader
Edit Content

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound.

Contact Info

Q8 Oils

Q8 Oils

 Hammadde tefariğinde son ürün halinin ambalajlanıp müşterilerine sunulması prosesini kendi kontrolünde tutarak, günümüzde birçok firmanın ulaşamadığı bir kalite kontrolüne sahiptir.

 Bor yağları su ile karıştırılarak kullanıldığından kalite stabilitesi kontrol edilmesi çok zor bir üründür. Suyun tüm canlılara hayat verme özelliği nedeniyle mineral bazlı bor yağlarındaki zararlı bakteriler harekete geçmekte ve yağın tüm özelliklerine zarar vermeye başlamaktadır.

 İlk etapta yağlama ve kesme anını kayganlaştırma özelliklerini yitirmeye başlar. Takip eden süreçte bor yağının kesme bölgesini soğutma performansı düşmeye başlar. Devir daimden gelen bor yağının soğuyarak dönme yüzdesi düşer. Ardından son fazda yağ iflas eder ve kötü kokular yayarak ömrünü sonlandırır. Tezgâhların bu hastalığa yakalanmış tüm aksamının tekrar temizlenmesi dezenfektasyonu ve ardından depo mekanik temizliği tüm kullanıcılar için çok zahmetli bir süreçtir. Üretimi de aksatmaktadır.

 Bu nedenle Q8 Bor Yağlarını tercih eden kullanıcılarımıza hiçbir zaman bozulmayacak bir ürün kullanacaklarını garanti edebiliriz. Firmamızın 2006 yılından günümüze yaptığı müşteri anket dönüşlerinde yağın benzer fiziksel özellik kaybı kayıtları yıllık 1 kayıt ortalamasının altındadır. Tam kontrollü üretim ve içinde olması gereken tüm performans katkıları eklenmiş Q8-XF450 ve Q8-XEPL yağları dertsiz sorunsuz bir üretim hattı hedefleyen müşterilerimizin kullanımına sunulmuştur.

Yağın satın alma maliyeti hesaplanırken, aşağıdaki verilerin kesinlikle değerlendirilmesi gerekir!

1)Ekonomik bir ürünün kesici takıma gerekli kayganlık ve soğutma desteği vermemesinden dolayı kesici takım tüketiminin arttırması,

2)Kayganlık performansı yetersiz bor yağının alüminyum başta olmak üzere üretilen parçalardaki yüzey parlaklık kalitesinin düşmesi.

3)Ürün içine eklenmesi gereken performans katkıları eklenmedi ise, yüksek basınçlı pompalarda köpürme sorunu yaşanacaktır ve bir çok durumda işleme bölgesini izlenemez hale getirmekte hatta depo taşkınları oluşmaktadır.

Ayrıca yine benzer eksik katkılardan dolayı karışımınızın yıkama özelliği yetersiz kalacağından. Tezgah iç yüzeylerinde mat yapışkan katmanlar oluşması oparatörlerin bu bölgeleri temizlemek için hergün önemli süreler harcaması.

4)Mükemmelleştirilmemiş sıradan bor yağlarının tezgahlardaki boyaları çok erken dönemlerde sökmesi.

5)Kanserojen bileşiklerden filtre edilerek kabul edilebilir insan teması seviyelerine gerekli oranda indirilebilmiş, ürünler kullanmanın kurumlardaki sorumlulukları.

6)Özellikle ellerde alerjik reaksiyonlar, çatlaklar ve bu çatlaklardan vücuda ulaşan zararlı bileşiklerin etkisi.

7)Bor yağının sağlık oranı yükseltilmiş olarak pazara sunulması ve böylece az miktarda ürünle daha zengin karışımlar elde edilmesi.

8)Bozulmadan ve küf mantar gibi hastalıkları oluşturmadan yıllarca tezgahı kullanabilmenin verdiği verimlilik.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir