preloader
Edit Content

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound.

Contact Info

DİŞ VE SEGMAN UÇLARI

DİŞ VE SEGMAN UÇLARI

Reflex marka Segman uçları üniversal diş çekme uçları katerlerinize uygun ölçüdedir. 16ER/IR ya da 22ER/IR olarak seçilebilir. Ölçüler standart segman yuvaları derinliklerine uygundur. Uçlar tam profil taşlanmış olduğundan normal kanal uçlarından kat kat fazla ömür vermektedir. 3 Ağızlı olduklarından hem taşlanmış hem kenar sayısı fazla bir uç olarak rakipsiz bir ekonomi sağlar.

Reflex marka diş uçları uzun yıllar yapılan iyileştirme süreçlerinin geldiği en iyi fiyat/performans oranına ulaşmış ürünlerimizdir. Ürünler taşlanmış uç toleransında preslenmiş sinterlenmiş ve kaplanmıştır. PVD kaplama ve genel kullanıma uygundur. PVD kaplamada kullandığımız kalınlık ve katman yapısı tüm malzemelerde optimum verime ulaşır. 30HRC üzeri çeliklerde kesme hızının stanDart şartlarınıza göre %25 düşürülmesini öneriyoruz. 45HRC çeliklerde kesme hızının 60m/dk dan fazla almaması önerilmektedir. Talaş miktarı ise malzeme sertliğine göre 0,05mm ile 0,2mm arasında seçİlmelidir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir