preloader
Edit Content

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound.

Contact Info

Karbür Uçlar

Karbür Uçlar

Karbür uçlar, metal işleme, ahşap işleme, madencilik, otomotiv, havacılık ve daha birçok endüstride yaygın olarak kullanılır. Keskin kenarları ve yüksek sıcaklık dayanıklılığı sayesinde uzun ömürlüdürler ve yoğun kullanım koşullarına uygunluk gösterirler. Endüstriyel üretimde verimliliği artırmak ve kaliteyi yükseltmek amacıyla tercih edilirler.

SPGT UÇ 

Reflex SPMG tipi Udrill uçların taşlanmış versiyonudur. Komple taşlanmış U-Drill uçları alanında ilk olma özelliğindedir. Keskinliği kalibre edilmiş kesme kenarları sayesinde kolay kesim sağlar. Tüm malzemelerde rahat kesimin avantajları gözlemlenir. Kesici ağız yumuşak ve sıvanan transmisyon yada St37 gibi malzemelerde yaşanan sorunları minimize eder. Aluminyumdan çeliğe ve paslanmaz çeliğe tüm malzemelerde kullanılabilir. Ametallerde iş malzemesinin ısınarak macunlaşmasını önlemek amacıyla kesici yağı oranının %8 lere çıkartılması, su basıncının yüksek tutulması, devirin düşürülmesi gibi iyileştirici önlemler alınması önerilir. Özellikle stabil koşullarda 4 kenarlı uçlar fiyat ekonomisi nedeniyle tavsiye edilir.

KNUX UÇ

Üniversal tezgahlar ağırlıklı olarak tasarlanmış genel kullanım maksatlı kaplamadır. Sert kaplamadır. Yüksek alaşımlı çeliklere uygundur. Vibrasyon dayanımı düşük , aşınma dayanımı yüksektir. 

DİŞ UÇLARI

Reflex Marka tüm diş uçları taşlama toleransında sinterlenmiştir. Taşlanmış uç performansı ile preslenmiş uçlardaki talaş kırıcı performansı bir araya getirilmiş mükemmel fiyat/performans oranını oluşturulmuştur. Tüm standart diş katerlerine uyumludur.

TAŞLANMIŞ WGCX UÇ

 Reflex kesici Udrill Uçları Komple taşlanmış U-Drill uçları alanında ilk olma özelliğindedir. Keskinliği kalibre edilmiş kesme kenarları sayesinde kolay kesim sağlar. Tüm malzemelerde rahat kesimin avantajları gözlemlenir. Yumuşak ve sıvanan transmisyon yada St37 gibi malzemelerde yaşanan sorunları minimize eder. Aliminyumdan çeliğe ve paslanmaz çeliğe tüm malzemelerde kullanılabilr. Ametallerde iş malzemesinin ısınarak macunlaşmasını önlemek amacıyla kesme yağı oranının %8lere çıkartılması, su basıncının yüksek tutulması, devirin düşürülmesi gibi iyileştirici önlemler alınması önerilir.

Kare uçlarda uzun boylarda yaşanan gezme sorunları uç geometrisi nedeniyle bu ürünlerde yaşanmaz. İlerlerken kendisine açtığı W yatağı sayesinde 3D nin üzerindeki boylarda faydası hissedilir derecede görülmeye başlar. 5D ve üzeri boylarda parçaya ilk temas edip kendini yataklama aşamasında devirin ve ilerlemenin %50 kısık tutulması önerilir. Standart dışı boy ve çaplarda gövde imalatı için teklif isteyiniz.

LNMU UÇ

High Feed ürünlerde Tungoloy marka gövdeler öncelikli olarak tüm LNMU gövdelere uyumlu en iyi fiyat performans oranı için hazırlanmış özel bir talaş kırıcı açısı vardır. Standart çeliklerde kolay kesim ile operasyonu rahatlatırken paslanmaz çeliklerde rakipleri geride bırakmaktadır.

SEGMAN UÇLARI

Reflex Kesici Segman uçları taşlanmış olarak üretilmektedir. Kanal operasyonlarında oluşan ısı ve kesici parametreleri dikkate alınarak kaplama kalınlıkları ve bileme açıları tasarlanmıştır.Özel prosesli bir PVD kaplama ile keskinliği muhafaza edilmiştir.Segman kanalları dışında boru kesip düşürme yada küçük parçaları doğrama amaçlıda kullanılabilir. Reflex Kesici Uçları Standart 16(3)lık yada 22(4)lik diş çekme karterlerine bağlanarak kullanılır.

Standart dışı boy ve çaplarda gövde imalatı için teklif isteyiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir